Razredniki
Razred | Razrednik | Pogovorne ure | Elektronski naslov |
1. a | Andreja Vertič | petek 9.55 – 10.40 | andreja.vertic@ossvj.si |
1. b | Suzana Kuzmič | torek 8.50 – 9.35 | suzana.kuzmic1@ossvj.si |
2. a | Tea Bertalanič | petek 8.50 – 9.35 | tea.bertalanic@ossvj.si |
3. a | Kaja Kous | sreda 10.45 – 11.30 | kaja.kous@ossvj.si |
3. b | Jasna Šarkanj | torek 9.55 – 10.40 | jasna.sarkanj@ossvj.si |
1. c | Klaudija Gomboc | četrtek 8.00 – 8.45 | klavdija.gomboc@ossvj.si |
2. b, 3. c | Suzana Ficko Matko | sreda 8.50 – 9.35 | suzana.ficko-matko@ossvj.si |
4. a | Tina Frešer | petek 8.00 – 8.45 | tina.freser@ossvj.si |
4. b | Sandra Forjanič Čantala | torek 12.25 – 13.10 | sandra.forjanic-cantala@ossvj.si |
5. a | Andreja Burina | petek 10.45 – 11.30 | andreja.burina@ossvj.si |
6. a | Martina Lebar | sreda 9.40 – 10.25 | martina.lebar@ossvj.si |
6. b | Klaudija Skerbinšek | sreda 9.40 – 10.25 | klaudija.skerbinsek@ossvj.si |
7. a | Maja Potočnik Barbelj | torek 12.25 – 13.10 | maja.potocnik-barbelj@ossvj.si |
7. b | Tatjana Grah Marič | torek 10.45 – 11.30 | tatjana.grah-maric@ossvj.si |
8. a | Liljana Hajdinjak Zelko | ponedeljek 11.35 – 12.20 | liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si |
8. b | Anita Nemec | torek 8.50 – 9.35 | anita.nemec@ossvj.si |
9. a | Bojana Škaper Mertelj | torek 8.00 – 8.45 | bojana.skaper-mertelj@ossvj.si |
9. b | Mateja Klement | torek 10.45 – 11.30 | mateja.klement@ossvj.si |
Oddelki podaljšanega bivanja
Oddelek | Razrednik | Pogovorne ure | Elektronski naslov |
PB 1 |
Nataša Rajšp Brigita Gomboc |
torek 11.35 – 12.20 četrtek 11.35 – 12.20 |
|
PB 2 | Vida Šafer | torek 11.35 – 12.20 | vida.safer@ossvj.si |
PB 3 | Tjaša Ficko | četrtek 10.45 – 11.30 | tjasa.ficko@ossvj.si |
PB 4 | Katja Stesl | četrtek 11.35 – 12.20 | katja.stesl@ossvj.si |
PB 5 | Ane Mari Čerpnjak | sreda 9.55 – 10.40 | anemari.cerpnjak@ossvj.si |
PB POŠ Pertoča | Valerija Horvat | torek 10.00 – 10.45 | valerija.horvat@ossvj.si |
Učitelji predmetne stopnje
Učitelj | Predmet | Pogovorne ure | Elektronki naslov |
Ane Mari Čerpnjak | sreda 9.55 – 10.40 | anemari.cerpnjak@ossvj.si | |
Matej Gider | LUM, LS1, LS3 | četrtek 8.50 – 9.35 | matej.gider@ossvj.si |
Tatjana Grah Marič | SLJ, DKE | torek 10.45 – 11.30 | tatjana.grah-maric@ossvj.si |
Liljana Hajdinjak Zelko | SLJ, DKE | ponedeljek 11.35 – 12.20 | liljana.hajdinjak-zelko@ossvj.si |
Damjana Pondelek | NAR, KEM, BIO, POK | ponedeljek 8.50 – 9.35 | damjana.pondelek1@ossvj.si |
Mateja Klement | GUM, ANI, GLD | torek 10.45 – 11.30 | mateja.klement@ossvj.si |
Katarina Marič | TJA, TJN, AI1, AI2, AI3 | sreda 10.45 – 11.30 | katarina.maric@ossvj.si |
Aleksander Mencigar | ŠPO | aleksander.mencigar@ossvj.si | |
Anita Nemec | MAT | torek 8.50 – 9.35 | anita.nemec@ossvj.si |
Andreja Ošlaj | TJN, VEZ | petek 8.50 – 9.35 | andreja.oslaj@ossvj.si |
Maja Potočnik Barbelj | ZGO, GEO | torek 12.25 – 13.10 | maja.potocnik-barbelj@ossvj.si |
Klaudija Skerbinšek | TJN | sreda 9.40 – 10.25 | klaudija.skerbinsek@ossvj.si |
Martina Lebar | MAT, NRA | sreda 9.40 – 10.25 | martina.lebar@ossvj.si |
Mateja Kociper | TIT | sreda 8.50 – 9.35 | mateja.kociper@ossvj.si |
Drago Šafer | GOS, BIO, VNN | drago.safer@ossvj.si | |
Bojana Škaper Mertelj | FIZ, TIT, OGU | torek 8.00 – 8.45 | bojana.skaper-mertelj@ossvj.si |
Katarina Škraban | TJN, N1N, GEO | ponedeljek 9.40 – 10.25 | katarina.skraban@ossvj.si |
Igor Šuša | ŠPO, NŠP, ŠZZ, IŠP, ŠSP | ponedeljek 9.40 – 10.25 | igor.susa@ossvj.si |
Svetovalna služba, DSP za otroke s posebnimi potrebami, DSP za učence Rome
Andreja Sraka | pedagoginja |
Anita Fartek | psihologinja |
Klementina Kosednar Ceiger | defektologinja |
Ane Mari Čerpnjak | pedagoginja |
Tina Tanacek | specialna pedagoginja |
Marija Fras Fijačko | logopedinja |